Jak nakupovat

Zde uvádíme postup jak u nás nakupovat a jak správně vyplnit objednávku / formulář. Celý proces je rychlý, jednoduchý a bez nutnosti registrace - po odeslání objednávkového formuláře nám i vám přijde email, v něm bude uvedeno co jste si objednali.

Postup:

1) Na Úvodní straně nebo na Detailní straně s fotkami zvolte/klikněte na možnost OBJEDNAT, případně IHNED OBJEDNAT.

2) Otevře se Vám OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁŘ, kde postupně vyplňte všechny potřebné údaje (kontakt na sebe, kam chcete zboží doručit, kolik ks máme zaslat atd.).

3) Některé údaje jako např. emailová adresa nebo telefon jsou povinné, abychom Vás mohli ohledně vaší objednávky kontaktovat.

4) Nezapomeňte vyplnit údaje pro doručení, případně jinou fakturační adresu plus IČ a DIČ, to vše nám slouží pro následné vystavení správného dokladu o prodeji.

5) V případě, že požadujete doplnit k objednávce specifickou informaci, zadejte toto do pole Zpráva / Dotaz pro nás. Objednávku ještě jednou zkontrolujte a klikněte na tlačítko Odeslat.

6) Na e-mail, který jste uvedli ve formuláři, od nás za malou chvíli obdržíte potvrzení o objednaném zboží (kopii objednávky). V co nejkratší možné době Vám pak zašleme konečnou informaci o způsobu vyřízení vašeho požadavku (dodání zboží, způsob platby atd.).

7) A je hotovo, objednáno :)

↑  nahoru