Ako nakupovať

Tu uvádzame postup ako u nás nakupovať a ako správne vyplniť objednávku / formulár. Celý proces je rýchly, jednoduchý a bez registrácie - po odoslaní objednávkového formulára nám aj Vám príde email, v ňom bude uvedené čo ste si objednali.

Postup:

1) Na Úvodnej strane alebo na Detailnej strane s fotkami zvoľte/kliknite na možnosť OBJEDNAŤ, prípadne IHNEĎ OBJEDNAŤ.

2) Otvorí sa Vám OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁR, kde postupne vyplňte všetky potrebné údaje (kontakt na seba, kam chcete tovar doručiť, koľko ks máme zaslať atď.).

3) Niektoré údaje ako napr. emailová adresa alebo telefón sú povinné, aby sme Vás mohli ohľadom Vašej objednávky kontaktovať.

4) Nezabudnite vyplniť údaje pre doručenie, prípadne inú fakturačnú adresu plus IČO a DIČ, to všetko nám slúži pre následné vystavenie správneh o dokladu o predaji.

5) V prípade, že požadujete doplniť k objednávke špecifickú informáciu, zadajte toto do poľa Správa / Otázka pre nás. Objednávku ešte raz skontrolujte a kliknite na tlačidlo Odoslať.

6) Na e-mail, ktorý ste uviedli vo formulári, od nás príde za malú chvíľu potvrdenie o objednanom tovare (kópia objednávky). V čo najkratšej možnej dobe Vám potom zašleme konečnú informáciu o spôsobe vybavenia Vašej požiadavky (dodanie tovaru, spôsob platby atď.).

7) A je hotovo, objednané :)

↑  hore